Outsourcing magazynu - Magazynowanie i dystrybucja towarów

LOGISTYKA MAGAZYNOWA

Logistyka magazynowa obejmuje takie procesy jak rozładunek i przyjęcie towaru, znakowanie jednostek logistycznych, rozlokowanie towaru w magazynie z pełną identyfikacją lokalizacji, magazynowanie strefowe (krótko- i długo- terminowe, towary ponadgabarytowe), kompletacja i pakowanie zamówień, dołączanie niezbędnych dokumentów, zabezpieczenie towaru na czas transportu, wydanie towaru przewoźnikowi oraz obsługa zwrotów.

Aby sprawnie zarządzać magazynem konieczne jest zastosowanie nowoczesnych rozwiązań wspierających wszelkie zachodzące w nim procesy. Dysponujemy dedykowanym oprogramowaniem do zarządzania magazynem klasy WMS, i udostępniamy naszym Klientom dostęp on-line z poziomu przeglądarki internetowej do platformy umożliwiającej m. in. podgląd realizacji zleceń, wgląd w historię operacji magazynowych oraz wgląd w kartotekę magazynową powierzonych towarów.

Gwarantujemy indywidualne podejście dostosowane do specyfiki Państwa działalności. Służymy także pomocą w kwestii planowania wszelkich procesów związanych z gospodarką magazynową.